Английский Русский Украинский
Погода

Сфера охорони здоров'я

Співробітники НДІЧАЗ — наш основний ресурс та надбання. Якість роботи кожного співробітника, а також ефективність трудової діяльності, базується на стані здоров'я. Тому охороні здоров’я кожного працівника Науково-дослідного інституту Чорнобильської аномальної Зони приділяється значна увага.

Соціальний пакет Науково-дослідного інституту Чорнобильської аномальної Зони є одним з найкращих в країні. Структура НДІЧАЗ включає відділ охорони здоров'я (ВОЗ), а також оздоровчо-реабілітаційний комплекс (ОРК), які дозволяють отримати належний рівень медичного обслуговування в будь-який момент. Це сприяє не тільки підтримці фізичного здоров'я, а й створює здоровий мікроклімат, концентруючі увагу персоналу на вирішенні складних завдань, які стоять перед НДІЧАЗ.

Для співробітників НДІЧАЗ також діють оздоровчі та реабілітаційні заходи, мета яких — зміцнення здоров'я при роботі з високими дозами іонізуючої радіації, а також очищення організму після регулярного перебування в Чорнобильській зоні. Такий підхід знижує рівень захворюваності серед співробітників, які регулярно контактують з особливо небезпечними об’єктами і працюють в екстремальних природних умовах.

Щорічно на медичній раді Науково-дослідного інституту відбуваються обговорення, спрямовані на поліпшення умов праці і якості медичного обслуговування. За результатами наради розробляються нові або доопрацьовуються існуючі заходи.

Охрана здоровья НИИЧАЗ


Сфера культури і спортуДля НДІЧАЗ співробітники — це не тільки персонал, але ще й частина родини. Ми прагнемо урізноманітнити робочі будні, тому постійно насичуємо життя працівників різного роду заходами. Від спортивних змагань, що зміцнюють дух, до театральних вечорів, музичних виступів та іншого.

Сфера культури і спорту Сфера культури і спорту

Структурне зростання НДІЧАЗ:
График

Погода на ЧАЭС:

Температура: -4.0 °C
Відносна вологість: 97 %
Атмосферний тиск: 742 мм рт.ст.
Швидкість вітру: 2.3 м/c
Напрямок вітру: ВЮВ - 106°

Зв'язатися з НДІЧАЗ:

Свяжитесь с нами
Слідкуйте за нами:
By using the website, you hereby consent to our usage of cookies to enhance your experience.
[OK]